MCC

Sistem içinde motorların beslenmesi ve kumanda edilmeleri MCC panoları ile yapılmaktadır. MCC panoları, ana besleme üniteleri ve kumanda için gerekli ekipmanları  içerir. Ayrıca PLC, merkezi otomasyon ve SCADA sistemleri için gerekli haberleşme altyapısına sahiptir. Sistem sahadaki motorları ve tüm elektrikli ekipmanların aşırı gerilim düşümü ve yükselmesine karşı otomatik olarak korur.

Uytuns automations; Pano görünüşünü, kablolama ve montaj çizimlerini üretime geçmeden hazırlayarak en doğru ve düşük maliyetli MCC Panolarının seçilmesine ve üretilmesine imkân tanımaktadır. Hizmet ve kalite politikamız gereği, tüm üretimler tecrübeli mühendis ve teknisyen kadromuz tarafından kontrol ve test edilir.

Küçük çaplı makinelerin otomatik, hızlı ve uygun maliyet ile yapılması amacıyla teknolojiye uygun, makineye operatör tarafından ayar imkanı tanıyan, kontrol edilebilir, süreklilik arz eden ve son derece güvenli kumanda panoları imal etmekteyiz. Müşteri memnuniyetini benimsemiş deneyimli kadromuzla yaptığımız panolar için il dışı olmak üzere periyodik yada arıza durumunda servisler vermekteyiz.